Apsveicam CSDD konkursa „Gribu būt mobils!” neklātienes kārtas uzvarētājus un konkursa pusfinālā iekļuvušo 8.a klases komandu “Ātrie un uzmanīgie”

Konkurss orientēts uz satiksmes drošības jautājumu mācīšanās procesa kvalitātes uzlabošanu un iegūto zināšanu praktisku izmantošanu, kā arī uz skolēnu intereses un personiskās iesaistes vairošanu ceļu satiksmē, jo 12-14 gadu vecumā skolēni ir ne tikai gājēji, bet arī velosipēdisti un topošie vai esošie mopēdu vadītāji, kam jāmāk pieņemt atbildīgi lēmumi arī sarežģītās satiksmes situācijās. Caur spēli un konkursa uzdevumiem skolēni nemanot ir iemācījušies analizēt un izprast procesus, kas regulē drošu ceļu satiksmi.

Ceļu satiksmes drošības direkcija ir pateicīga skolēniem un viņu pedagogiem, kas veltījuši laiku un ieguldījuši nopietnu darbu, lai sagatavotos un piedalītos konkursa neklātienes kārtā. Apsveicam 70 pusfinālā iekļuvušās komandas! Visu komandu sasniegumi apkopoti pa reģioniem un atrodami konkursa mājas lapā: Rezultāti.
          No 2018.gada janvāra konkurss turpināsies, kad notiks septiņi reģionālie pusfināli, kur katrā pusfinālā piedalīsies desmit labākās reģiona komandas Konkursa pusfinālos iekļuvušas sekojošas skolas Rīgas reģionā:

Baložu vidusskola, Ādažu vidusskola, Rīgas 66.speciālā vidusskola, Rīgas 21.vidusskola, Rīgas 54. vidusskola, Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Rīgas 34.vidusskola un Rīgas Imantas vidusskola.

8.a klases komanda Ātrie un uzmanīgie

Komandas pārstāvis: Marija Čerepenko

Sveicam dalībniekus!

Dmitrijs Ščuka   40/40

Jūlija Krotova   40/40

Iļja Gugalimskis   40/40

Andrejs Korovskis  40/40

Leons Podbrezskis  (rezervists)