Krievu kultūras svētki „Tatjanas diena”

    Krievu kultūras un izglītības svētki  “Tatjanas diena”  notika jau 19. reizi. Šā gada tēma bija “100 gadi Latvijas krievu kultūrai”. Mūsu skolas  audzēkņi, ka jau ierasts, aktīvi piedalījās “Tatjanas dienas” konkursos un kļuva  par konkursu uzvarētājiem un  laureātiem.  Daži no tiem  piedalījās svētku Lielajā koncertā, kurš notika uz Latviešu biedrības  nama skatuves.  Tie bija Arīna Vasiļjeva (3.a) un Aleksandra Sirotkina (9.a). Šogad mūsu skolas skolniece Arīna Vasiljeva ieguvа vislielāko konkursa balvu – GRAN-PRIX, kuru viņa saņēma no pazīstama Latvijas krievu rakstnieka Vladimira Novikova. Priecājamies par radošumu un apsveicam krievu kultūras svētku 19.sezonas laureātus ar izcilam panākumiem!

  • GRAN-PRIX nominācijā “izteiksmīga lasīšana” ARĪNA VASILJEVA (3.a klase)
  • 1. vieta nominācijā “vokāls -solo”     ALEKSANDRA SIROTKINA (9.a klase)
  • 1. vieta nominācijā “vokāls -solo”  DMITRIJS SOSŅINS   (3.a klase)
  • 1. vieta nominācijā “krievu folklora — solo”  DIĀNA LEMPA (7.a klase)
  • 1. vieta nominācijā “krievu folklora” ANSAMBĻA “BIRJUĻKI”   JAUNĀKĀ GRUPA (3.a klase)
  • 1. vieta nominācijā “pedagoģi ” MARIJA TROCA