Izstādē «Skola 2016» izvēlies un mācies!

izstade

 

Izstādē “Skola 2016” izvēlies un mācies!

        No 26. līdz 28. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2016”, kas vienuviet piedāvā iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām Latvijā, ārzemēs un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. 

      Apmeklētāji varēs iztaujāt izglītības iestāžu pārstāvjus par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, kā arī mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām. „Skola 2016” varēs uzzināt arī par interešu izglītību, iepazīties ar svešvalodu un dažādu mācību kursu piedāvājumu, kā arī būs pieejama informācija tiem, kuri vēlas studēt augstskolās vai mācīties kursos ārvalstīs.

     Izstādē būs pārstāvētas mācību iestādes no ASV, Kanādas, Krievijas, Lielbritānijas, Nīderlandes un Vācijas, kas informēs par uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām, daudzveidīgām ārpusstudiju aktivitātēm. Ķīpsalā notiks starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2016”, kurā varēs:

— baudīt autoru priekšlasījumus;

— piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos;

— tikties ar ievērojamiem rakstniekiem;

— aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju;

— iepazīties ar izdevniecību jaunumiem;

— iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām;

— „Grāmatu maiņas punktā” mainīties ar citu lasītāju grāmatām.

 Izstādi “Skola” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju.