DABASZINĪBU NEDĒĻA.

     

 kugis

 

Šogad no 23. līdz 27.janvārim skolā notika DABASZINĪBU NEDĒĻA. Tās laikā norisinājās daudzveidīgi pasākumi. Skolēni veidoja komiksus vai plakātus par tēmu “Joki par fiziku, bioloģiju, ķīmiju, ģeogrāfiju un matemātiku ” (7.-12.klasēs) un “Cipari smejas” (5.-6. klasēs).

23.janvārī — 5.-.6. klašu skolēni piedalījās konkursā „Matemātiskais maratons — viena uzdevuma risināšanā aktu zālē uz grīdas. Apsveicam maratona uzvarētājus: G.Cibuļska, D.Soško, V.Bulova, D.Koršunova, A.Larkinas, R.Marakujeva, A.Olehnoviča.

24.janvārī — 7. Klašu skolēni devās ekskursijā uz Rīgas Dabaszinību skolu.

25.janvārī — 3.-4.klases skolēni piedalījās spēlē „Stārķa ceļojums”, atbildot uz āķīgiem jautājumiem ģeogrāfijas, fizikas, ķīmijas un bioloģijas jomā.

26.janvārī — skolas aktu zālē notika spēle-darbnīca „Intelektuālā regate” starp 8.- 9. un 10.-11.klasi. Spēles laikā skolēniem bija jāparāda savas zināšanas fizikā, ķīmijā, ģeogrāfijā, bioloģijā, kā arī no dažādiem materiāliem jāuzbūvē kuģu modeļi. Uzvarētāji saņēma veicināšanas balvas (sertifikātus).

27.janvārī — nedēļa noslēdzās ar konkursu „Priekšmetu video reklāma ” 12. klasē un skolas bioloģijas olimpiādi sākumskolā.

PALDIES VISIEM, KURI PIEDALĪJĀS!

 

11.18